Duża liczba wypadków z winy kierowców będących pod wpływem alkoholu to w dalszym ciągu temat, który powinien być ciągle poruszany. Pijani kierowcy wielokrotnie

Tym razem Telewizja Zamość wraz z Komendą Powiatową Policji w Janowie Lubelskim zaprezentowała nowy spot profilaktyczny pod tytułem: „Wypadki z winy pijanych kierowców”. Celem spotu profilaktycznego jest przekazanie informacji o tym, jak tragiczne w skutkach może być wsiadanie za kółko samochodu pod wpływem alkoholu.

Jak czytamy na stronie internetowej lubelskiej policji:

Dzięki zainscenizowanemu zdarzeniu możemy uświadomić sobie, jakie zagrożenie stanowią pijani kierowcy. Niech ten przekaz będzie przestrogą dla wszystkich, którzy zamierzają wsiąść za kierownicę pod wpływem alkoholu. Dbajmy o nasze wspólne bezpieczeństwo.

Spot profilaktyczny:

Jako redakcja portalu Duch Wschodu zwracamy się do wszystkich czytelników o zachowanie wstrzemięźliwości przed wsiadaniem za kółko pod wpływem, ale także na drugi dzień po obfitym spożywaniu alkoholu. To właśnie on, jest jedną z najczęstszych przypadków wypadków śmiertelnych na drodze. Dbajmy o siebie i innych.

Źródło: https://lubelska.policja.gov.pl/lub/aktualnosci/129680,quotWypadki-z-winy-pijanych-kierowcowquot-spot-profilaktyczny.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.