W niedzielne popołudnie 7 maja Platinum Motor Lublin odniósł spektakularne zwycięstwo nad Fogo Unią Leszno. Na stadionie w Lublinie drużyna mistrzów Polski zdeklasowała przeciwnika, wygrywając aż 65:25. Bartosz Zmarzlik zdobył komplet punktów, czyli 14+1.

Bieg po biegu potwierdził dominację Platinum Motoru Lublin na torze. W pierwszym biegu Jarosław Hampel, Jack Holder, i Bartosz Zmarzlik wygrali z Nazarem Parnickim i Bartoszem Smektałą, co dało im prowadzenie 5:1. W kolejnych biegach Platinum Motor utrzymywał swoją przewagę, zdobywając kolejne punkty. Niezwykle skuteczna okazała się para Dominik Kubera i Fredrik Lindgren, którzy wygrali swoje biegi aż 3 razy. Jack Holder, Kacper Grzelak, oraz Mateusz Cierniak również byli w świetnej formie.

Nie ulega wątpliwości, że Platinum Motor Lublin to obecnie jedna z najsilniejszych drużyn w lidze żużlowej. Bartosz Zmarzlik to jedno z największych nazwisk w polskim sporcie motorowym, a jego świetna forma jest kluczowa dla sukcesów Platinum Motoru. Niemniej jednak, walka o mistrzostwo Polski w żużlu wciąż się toczy, a kibice na pewno będą mieli wiele emocji w kolejnych meczach.

Zdjęcie: Platinum Motor Lublin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.