Komenda Policji w Świdniku informuje o zdarzeniu, które miało miejsce przy ul. Mełgiewskiej w Świdniku. Kierujący motocyklem zderzył się z rowerzystą, który po zdarzeniu został przewieziony do szpitala. Mężczyzna doznał ogólnych potłuczeń ciała.

Jak wynika z artykułu opublikowanego na swidnik.policja.gov.pl:

Wczoraj przed godziną 20 dyżurny świdnickiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ul. Mełgiewskiej w Świdniku. Jak ustalili policjanci na miejscu kierujący motocyklem 23-letni mieszkaniec gminy Łęczna podczas manewru wyprzedzania pojazdu chcąc wrócić na prawy pas nie zauważył jadącego przed pojazdem rowerzysty i najechał na niego. W wyniku zderzenia 37-letni mieszkaniec Lublina jadący na rowerze wywrócił się na jezdnię. Został zabrany przez załogę karetki pogotowia do szpitala na badania. Na szczęście okazało się, że nie odniósł poważnych obrażeń i zakończyło się na ogólnych potłuczeniach ciała. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Zarówno Policja, jak i redakcja portalu DuchWschodu.pl apeluje o ostrożność, szczególnie w okresie wakacyjnym, w którym zmożony jest ruch użytkowników ruchu drogowego, wyszczególniając jednoślady.

Źródło: https://swidnik.policja.gov.pl/lsw/informacje/aktualnosci/126948,Zderzenie-motocyklisty-z-rowerzysta.html