DZIEŃ SZTUKI POLSKIEJ – wirtualna podróż przez Polskie Muzea Narodowe

Bialskie Centrum Kultury im. B. Kaczyńskiego z okazji miejskich obchodów Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada, zaprasza w sobotę 9 listopada w godz. 11.00-12.30 na „Wirtualną Podróż po Polskich Muzeach Narodowych”.

Organizowane wydarzenie kulturalne będzie doskonałą okazją do poznania najcenniejszych arcydzieł malarstwa zgromadzonych w Polskich Muzeach Narodowych. W czasie spotkania,  proponujemy udział w grze edukacyjnej, która zaznajomi uczestników z najważniejszymi obrazami zgromadzonymi w polskich muzeach.

Na koniec spotkania odbędą się warsztaty z tworzenia przypinek, podczas których będzie można samodzielnie wykonać swoje autorskie przypinki, zainspirowane twórczością poznanego artysty.

Do uczestnictwa w wydarzeniu zapraszamy dzieci w wieku 7-9 lat wraz z rodzicami. Zapisujemy parę: dziecko-rodzic. Udział w wydarzeniu jest odpłatny i wynosi 30 zł.

Zapisy przyjmowane są tel. 83 341-60-17 lub tel. 501 762 232.

Czekamy na małych i dużych miłośników sztuki. Pragniemy aby spotkanie sprzyjało pogłębieniu wiedzy o naszych dobrach kultury i wzmocniło międzypokoleniowe więzi. Jesteśmy przekonani że im wcześniej dzieci poznają inspirującą moc sztuki, im częściej będą poznawać arcydzieła, tym większa szansa, że wyrosną na wrażliwych i świadomych odbiorców kultury.

Materiał: BCK Biała podlaska

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.