Stare Dobre Małżeństwo wystąpi w Białej

Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego zaprasza na koncert zespołu Stare Dobre Małżeństwo.

Występ odbędzie się w piątek 18 października 2019 r. o godz. 19.00 w Sali Widowiskowej BCK im. Bogusława Kaczyńskiego przy ul. Brzeskiej 41.

Bilety w cenie 85 zł do zarezerwowania i nabycia w Punkcie Informacji Kulturalnej przy ul. Warszawskiej 11, tel. 83 341 6718,  887 300 555 jak również dostępne online klikając tutaj -> KUP BILET

Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego – charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie.

Najnowsza płyta SDM zatytułowana Blizny czasu jest kolejną intymną opowieścią lidera grupy, wysnutą z wnikliwych obserwacji samego siebie. Powstałą w zgodzie z własnym sumieniem artysty oraz wedle subiektywnych kanonów mądrości i piękna. Poza wszelkim możliwym wpływem i opiniotwórczym obiegiem.

Występy tej legendarnej formacji stanowią atrakcję koncertową na niespotykaną dotąd skalę. Stare Dobre Małżeństwo regularnie zapełnia największe i najbardziej prestiżowe sale koncertowe w kraju. Publiczność zespołu dojrzewając z nim, podąża wiernie jego śladem, co stanowi wartość najwyższą z możliwych.

 

Materiał: BCK Biała Podlaska

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.