Recital Tomasza Żółtko w CoffeeLove

CoffeeLove zaprasza na koncert Tomasza Żółtko, który odbędzie się 11 października 2019 r. o godz. 19:00.  Artysta wystąpi w Kawiarni CoffeeLove, która mieści się przy Placu Rubina 11-14 w Białej Podlaskiej.

Tomasz Żółtko to jedna z najbardziej barwnych i niekonwencjonalnych postaci współczesnej piosenki autorskiej. Jest autorem między innymi bardzo lubianego i popularnego utworu „Kochaj mnie i dotykaj”. Wiele z jego piosenek zmusza do refleksji, głębszego spojrzenia na siebie i otaczającą nas rzeczywistość. Nie stroni od autoironii i dowcipu np. „Bardzo lubię lekcje biologii”, który ożywia i wzbogaca kompozycje każdej z płyt. Z tekstami doskonale współgra aranżacja muzyczna – czasami surowa i oszczędna, czasami bardzo bogata.

https://www.youtube.com/watch?v=CL5BgdKIISI

W swoim dorobku zgromadził dotychczas kilkanaście pozycji (tomiki poezji, kasety i płyty CD), z których największy rozgłos przyniósł mu album „Klatka skandalu”. Pochodząca z niego piosenka „Kochaj mnie i dotykaj” przez blisko 30 tygodni gościła w gorącej dziesiątce Muzycznej Jedynki stając się ogólnopolskim przebojem emitowanym na antenie większości polskich stacji radiowych.

Bilet w cenie 30 zł w przedsprzedaży (40 zł w dniu koncertu) do nabycia w kawiarni.

Materiał: CoffeLove Kawiarnia

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.