VIII Dni z Aniołami w Radzyńskiej Krainie Serdeczności

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Zofii Sękowskiej w Radzyniu Podlaskim oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Radzyniu Podlaskim ,,RAZEM” serdecznie zapraszają na VIII Dni z Aniołami.

W czwartek 26 września 2019 r.  od godz. 10.00  do 12.00 na Placu Wolności w Radzyniu Podlaskim wyruszy Orszak Aniołów SOSW. Będzie to akcja informacyjna – promocja zabytkowej kaplicy pw. Aniołów Stróżów znajdującej się na terenie SOSW.

W piątek 27 września o godz. 11.00 w kaplicy Aniołów Stróżów przy ul. Sitkowskiego 1b, odbędzie się Msza Święta plenerowa z udziałem społeczności szkolnej i lokalnej (w przypadku niesprzyjającej pogody Msza Św. odbędzie się  w kościele Św. Anny)

O godz. 12.00 – Wystąpienie dr Joanny Kowalik- Bylickiej – wprowadzenie do słowa Siostry Jadwigi Kisielewskiej ze Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia Prowincji Warszawskiej ( kronikarza archiwum) – z udziałem zaproszonych gości i społeczności szkolnej

Godzina 13.00 to rozstrzygnięcie Powiatowego konkursu plastycznego ,,Mój przyjaciel Anioł”  z udziałem laureatów, opiekunów, gości i społeczności szkolnej.

Mottem przewodnim dwudniowych spotkań są słowa: „Anioły są wśród nas”.

Materiał: Małgorzata Łukaszewicz

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.