Kradzieże, wandalizm, narkotyki

W ciągu ostatnich dni na terenie Białej Podlaskiej i Międzyrzeca Podlaskiego doszło do aktu wandalizmu, kradzieży oraz znaleziono niewielką ilość narkotyków. 

15 września 2019 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. KORDIANA
Nieustalony do chwili obecnej sprawca przywłaszczył pozostawione na terenie parkingu sklepowego pudełko o obuwiem, plecak z klapkami, kosmetykami, obuwiem, golarką elektryczną oraz szczoteczką elektryczną. Pokrzywdzony z Międzyrzeca Podlaskiego oszacował poniesione straty na kwotę 750 złotych.

16 września 2019 R., BIAŁA PODLASKA
Nieznany sprawca ukradł wystawiony przed sklepem do sprzedaży rower marki Indiana X-Pulser o wartości 2.249,99 złotych.

16 września 2019 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. ŁUKOWSKA
Funkcjonariusze międzyrzeckiej patrolówki zatrzymali do kontroli drogowej 20-latka z gminy Międzyrzec Podlaski, który kierował samochodem osobowym marki BMW. W trakcie kontroli drogowej okazało się, że mężczyzna ma przy sobie niewielką ilość marihuany.

16 września 2019 r., BIAŁA PODLASKA, PLAC WOJSKA POLSKIEGO
Bialscy funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu ustalili sprawcę dokonanego w dniu 14 września 2019 r. w Białej Podlaskiej uszkodzenia samochodu marki Volvo, gdzie pokrzywdzeni z Białej Podlaskiej oszacowali poniesione straty na kwotę 5.000 złotych. Sprawcą okazał się być 33-latek z Białej Podlaskiej. Mężczyzna usłyszał wczoraj zarzut uszkodzenia mienia, do popełnienia którego przyznał się.

Materiał: nadkom. Wojciech Lesiuk KMP Biała Podlaska

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.