Amatorzy cudzej własności i oszust internetowy

W ciągu ostatnich dni w Białej Podlaskiej doszło do kilku kradzieży na terenie Białej Podlaskiej. Policjanci apelują o wzmożoną czujność, w miarę możliwości niepozostawianie otwartych drzwi i okien podczas naszej nieobecności, poproszenie sąsiada o zwrócenie uwagi na nasze mienie, gdy nie ma nas w domu.

01.09.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. TADEUSZA KOŚCIUSZKI
Nieznani sprawcy wykorzystując niezamknięte drzwi do mieszkania, z jego wnętrza zabrali w celu przywłaszczenia sprzęt w postaci wzmacniaczy i modulatora oraz piłę spalinową m-ki Stihl, portfel z dokumentami i pieniędzmi na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

02.09.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. WARSZAWSKA
Nieznany sprawca wszedł przez uchylone okno do pomieszczenia mieszkalnego domu jednorodzinnego i dokonał kradzieży pieniędzy na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej.

03.09.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. TEREBELSKA
Nieznany sprawca w jednym ze sklepów dokonał kradzieży pozostawionego w szafce biurka portfela wraz z zawartością pieniędzy i dokumentów na szkodę mieszkanki gm. Biała Podlaska. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

03.09.2019 r. BIAŁA PODLASKA
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca oferował w serwisie internetowym sprzedaż obuwia przyjął zapłatę po czym usunął swoje konto z serwisu uniemożliwiając dalszy kontakt.

Materiał: Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP Biała Podlaska

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.