×

„Listy śmierci” PiS i 22 mln zł dla Radzynia. Kampania do Parlamentu oficjalnie rozpoczęta

W piątek Prawo i Sprawiedliwość zainaugurowało kampanię parlamentarną w okręgu nr 7. – To są listy śmierci, oczywiście w tym pozytywnym znaczeniu, które gwarantują nam zwycięstwo, a są wzmocnione przez konkretne wyniki pracy w parlamencie – powiedział w Białej Podlaskiej lider północnej części okręgu, startujący z 3. miejsca Poseł Marcin Duszek. Trudno się z tym nie zgodzić, ponieważ listy PiS są silne, także ta chełmsko-zamojska, na której znajduje się 24 kandydatów, w tym wicepremier Jacek Sasin.

Najaktywniej dzień inauguracji spędził kandydat Marcin Duszek, który w piątek odwiedził trzy miasta, spotykając się z mieszkańcami powiatu bialskiego i radzyńskiego.

W Białej Podlaskiej Poseł przyznał, że mijająca kadencja była mordercza. – To było bardzo trudne rządzenie Polską, ale na szczęście przyniosło efekty i przyniesie w nowej kadencji jeszcze więcej pozytywnych zmian. Nasze działania mówią same za siebie i powodują, że nasza kampania staje się niesamowicie transparentna i przejrzysta, jak nigdy dotąd. Pokazaliśmy, że jesteśmy wiarygodną formacją. Ostatnie 4 lata to wypełnianie programu, z którym szliśmy do wyborów – podkreślił Duszek.

W rodzinnym Międzyrzecu Podlaskim na Placu Jana Pawła II Poseł wraz ze sztabem zbierał podpisy pod listą poparcia, a podczas konferencji powiedział o rozwoju miasta. – Niespełna 2 miesiące temu w Międzyrzecu pojawiło się kilkaset nowych miejsc pracy w zakładzie produkcyjnym WiPasz, który wspieram już od kilku lat. Za chwilę liczba ta zwiększy się do tysiąca. Wierzę, że to dopiero początek dobrej zmiany i chcę, aby młodzi ludzi, którzy dostają od Rządu realne wsparcie mogli tutaj zostać – powiedział.

W Radzyniu Podlaskim podczas konferencji Posła wsparli samorządowcy radzyńscy: Burmistrz Miasta Jerzy Rębek oraz Wójt Gminy Radzyń Wiesław Mazurek.

 

Marcin Duszek podziękował za wsparcie oraz za wiarygodność samorządowców, którzy umacniają całe ugrupowanie. -Nasza wiarygodność jest potwierdzona chociażby wygłoszonymi przed chwilą słowami Pana Burmistrza o 22 milionach dotacji dla Radzynia oraz pałacu Potockich, obiektowi tak bardzo ważnemu i strategicznemu dla całej Polski wschodniej. Te konkretne miliony złotych o których mówił Pan Burmistrz,  wygenerowane z budżetu naszego Państwa mogą służyć ziemi radzyńskiej i jej mieszkańcom.

Myślę, że każdy z mieszkańców ziemi radzyńskiej doceni to, jako wydarzenie wyjątkowe, bo o takich pieniądzach, póki co nie mogliśmy marzyć. Dla 22 milionów złotych czasami warto odrzucić taką propozycję – powiedział Burmistrz Miasta Jerzy Rębek.

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

error: Jeśli jesteś zainteresowany/a naszym tekstem lub zdjęciem odezwij się pod email: duchwschodu@gmail.com