Skręcał w lewo, doprowadził do zderzenia

Radzyńscy policjanci ustalają szczegóły zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Radzyniu Podlaskim na skrzyżowaniu DK-19 i ul. Brzostówieckiej.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący audi wykonując manewr skrętu w lewo nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu peugeotem. W wyniku zderzenia pojazdów do szpitala trafiły trzy osoby. Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 9:20 na drodze K-19 w Radzyniu Podlaskim. Jak ustalili funkcjonariusze radzyńskiej drogówki kierujący samochodem osobowym audi, 39-letni mieszkaniec gm. Radzyń Podlaski wykonując manewr skrętu w lewo nie udzielił pierwszeństwa przejazdu jadącemu w stronę Lublina kierującemu peugeotem. Pojazdem tym kierował 38-letni  mieszkaniec tej samej gminy.

W wyniku zderzenia do szpitala z obrażeniami ciała trafiły trzy osoby. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez policjantów badanie stanu trzeźwości.

Policjanci po raz kolejny apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Kierowanie pojazdem to także odpowiedzialność za przewożone osoby i innych uczestników ruchu. Wyobraźnia, rozsądek, umiejętność przewidywania sytuacji na drodze są gwarantem bezpieczeństwa.

Materiał: Policja Lubelska

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.