Bezpłatne zajęcia dla mieszkańców Białej Podlaskiej i okolic

„Co to jest firma? Po co komu praca? Czy pieniądze są trwałe? Jak zostać dziennikarzem? Czy kleszcze są złowieszcze? Gdzie znajduje się woda? Jak powstaje tęcza? Ile nóg ma owad?” – na te i inne pytania dzieci ciekawych świata odpowiedzą już w tym roku akademickim m. in. wykładowcy Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej. Rusza projekt, przy realizacji którego PSW współpracuje z Urzędem Miasta Biała Podlaska.

Uczelnia serdecznie zaprasza do zapisów na popołudniowe zajęcia dla dzieci w wieku od 6 do 11 lat. „Akademia Miłośników Wiedzy” to projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich. Jego celem jest m. in. inspirowanie dzieci do twórczego myślenia i rozwijania zainteresowań oraz pokazanie fascynującego świata nauki.  Zajęcia będą odbywały się w trzech grupach wiekowych: 6-7, 8-9, 10-11 lat, a ich program dostosowany jest do wieku uczestników. W tym samym czasie, natomiast w innej sali odbędą się również zajęcia z psychologiem przeznaczone dla rodziców w celu podniesienia ich kompetencji społecznych i wychowawczych m.in. umiejętności nawiązywania lepszych relacji z dziećmi, efektywniejszej komunikacji i skutecznego wspierania dzieci w rozwoju społecznym. Projekt jest kontynuacją działającego od sześciu lat Uniwersytetu Dziecięcego PSW. Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny. Rekrutacja trwa od 1 lipca 2019 r. do 5 września 2019 r.

Formularze zgłoszeniowe: http://www.pswbp.pl/index.php/rekrutacja-amw-/dokumenty-rekrutacyjne-ii-rok-20192020-amw?lang=pl

Więcej informacji:

ACEU pokój 335 R (budynek z zegarem, II piętro)

Nr tel.: 83 344 99 81, e-mail: ud@pswbp.pl

Godziny (poniedziałek-piątek) 7:30 – 15:30

Materiał: Gabriela Kuc-Stefaniuk Urząd Miasta Biała Podlaska

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.