Przyjechał organizować imprezę, wpadł z narkotykami

Najbliższe pół roku spędzi w zakładzie karnym 35-letni mieszkaniec powiatu chrzanowskiego. Mundurowi znaleźli go śpiącego na ławce w parku. Okazało się, że jest poszukiwany.

Odpowie dodatkowo za posiadanie środków odurzających. Policjanci ujawnili w jego plecaku marihuanę. Zgodnie z obowiązującymi przepisami przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend na terenie Międzyrzeca Podlaskiego. Policjanci Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego podczas patrolu zabytkowego parku przy ul. Lubelskiej, zauważyli śpiącego na ławce mężczyznę. W trakcie rozmowy z mundurowymi oświadczył, ze przyjechał do miasta z firmą organizującą imprezy, jednak nie pamięta swoich danych. Policjanci szybko ustalili jego personalia. Okazało się, że jest to 35-letni mieszkaniec powiatu chrzanowskiego, poszukiwany do odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany. W trakcie wykonywanych z nim czynności policjanci ustalili, że nie jest to jedyne przewinienie na jego koncie. W plecaku 35-latka ujawnili marihuanę.

Teraz mężczyzna odpowie dodatkowo za posiadanie środków odurzających. Zgodnie z obowiązującymi przepisami przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Materiał: Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP Biała Podlaska

Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.