„Cudowny chłopak” w wakacyjnym „Kinie pod chmurką”

Radzyński Ośrodek Kultury wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Radzynia już po raz drugi organizuje wakacyjne „Kino pod chmurką”.
Będzie to cykl plenerowych projekcji filmów, odbywających się przez dziewięć kolejnych czwartków. Rozpoczynamy 4 lipca o godz. 21.00 (teren trawiasty od strony północnej Pałacu Potockich). Wstęp wolny.

Każdy mieszkaniec Radzynia mógł wziąć udział w głosowaniu na filmy, które chciałby obejrzeć. Odbyło się ono na początku czerwca.

– Przygotowaliśmy 15 propozycji podzielonych na 3 kategorie: „Kino dla każdego”, „Kino dla najmłodszych” i „Kino dla smakoszy”. Chcieliśmy, by to mieszkańcy Radzynia mieli wpływ na to, jaki filmy zostaną wyświetlone – powiedział nam Robert Mazurek, dyrektor ROK. Głosować można było na trzy sposoby – mailowo, za pośrednictwem Facebooka i z wykorzystaniem kuponów wydrukowanych w Biuletynie Informacyjnym Miasta Radzyń.
– Jak się okazało plebiscyt cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. W głosowaniu oddano ponad 1,5 tys. głosów, co naprawdę może cieszyć – dodaje Robert Mazurek.

Projekcje będą miały charakter bezpłatny. Jednak dla podniesienia komfortu oglądania każdy będzie mógł wynająć sobie leżak (cena 8 zł). Ponadto można przynieść ze sobą krzesełko, taboret, karimatę, materac bądź koc. Na pewno dla wszystkich znajdzie się miejsce. W przypadku złej pogody projekcje zostaną przeniesione do sali kinowej Radzyńskiego Ośrodka Kultury.

4 lipca o godz. 21.00 jako pierwszy zostanie wyświetlony film pt. „Cudowny chłopak”, w którym Auggie od urodzenia ma zdeformowaną twarz. W nowej szkole chłopiec chce udowodnić rówieśnikom, że piękno to więcej niż wygląd.

Zapraszamy w imieniu Radzyńskiego Ośrodka Kultury.

Materiał: Robert Mazurek Radzyński Ośrodek Kultury

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.