25-lecie firmy WiPasz

W sobotnie popołudnie firma WiPasz świętowała 25-lecie powstania zakładu, połączone z otwarciem nowego zakładu produkcyjnego w Międzyrzecu Podlaskim. Na scenie pojawiła się Beata Kozidrak oraz zaproszeni goście i przyjaciele firmy.

Na zaproszenie Prezesa firmy Józefa Wiśniewskiego przybył m.in. Poseł na Sejm RP Marcin Duszek, Dyrektor oddziału międzyrzeckiego Stanisław Lesiuk oraz ksiądz Dziekan Józef Brzozowski, który poświęcił nowo powstały zakład.

Prezes podziękował przybyłym gościom za pomoc w realizacji inwestycji oraz wsparcie. Zaproszony na scenę Poseł Marcin Duszek przekazał list gratulacyjny od Premiera Mateusza Morawieckiego, który zapewnił o swojej pamięci oraz wsparciu dla zakładu, doceniają wkład w rozwój polskiej gospodarki.

Poseł przekazał swoje gratulacje, przywołując historię poznania Prezesa Wiśniewskiego przy okazji organizowania akcji charytatywnej: Pan Prezes jako jedyny wtedy włączył się w pomoc w ratowaniu życia chorej dziewczyny i tak nasze drogi się połączyły. Firmę znam od wielu lat i cieszę się, że mogłem służyć pomocą oraz przyczynić się do jej rozwoju – powiedział Poseł, przekazując Prezesowi pamiątkowy zegar. Symboliczne „Sto lat” odśpiewał Prezesowi polski Chór Zgoda z Brześcia, który przybył na zaproszenie Posła.

WiPasz otworzył w Międzyrzecu Podlaskim swój największy zakład drobiarski. Pracę ma tu znaleźć ponad tysiąc osób, zaś produkty będą trafiać na eksport.

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.