Parczew: Tragiczny wypadek na „trójkołowcu”

Do tragicznego wypadku drogowego doszło w niedzielne popołudnie na drodze K 63. Jak wstępnie ustalili mundurowi, kierujący tzw. trójkołowcem zjechał na pobocze drogi, gdzie uderzył w znak drogowy. Jego pojazd wpadł do przydrożnego rowu, po czym zatrzymał się na polu. Obrażenia jakie odniósł 55-letni kierujący okazały się śmiertelne. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Do tego tragicznego zdarzenia doszło wczoraj po południu na drodze krajowej K 63 w miejscowości Radcze, gm. Milanów. Jak wstępnie ustalili policjanci interweniujący na miejscu zdarzenia, kierujący pojazdem tak zwanym trójkołowcem zjechał na pobocze drogi gdzie uderzył w znak drogowy. Pomimo podjętej natychmiast reanimacji  życia 55 -latka nie udało się uratować. Mieszkaniec gminy Międzyrzec Podlaski poniósł  śmierć na miejscu.

Droga pomiędzy Radzyniem Podlaskim a Wisznicami była częściowo zablokowana. Ruch odbywał się wahadłowo. Policja pod nadzorem prokuratury bada teraz wszystkie okoliczności tego nieszczęśliwego zdarzenia.

Materiał: Policja Lubelska

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.