Złote i Diamentowe Pióra dla najlepszych uczniów

17 czerwca prezydent Michał Litwiniuk wręczył najzdolniejszym uczniom Złote i Diamentowe Pióra. To już tradycja, że tuż przed końcem roku szkolnego młodzież otrzymuje te wyróżnienia. Podczas uroczystości najzdolniejszym towarzyszyli dumni rodzice, nauczyciele oraz dyrektorzy szkół.

Nagrodę Prezydenta Miasta Biała Podlaska Złote Pióro dla uczniów szkół podstawowych otrzymali:

Szkoły podstawowe:  

  1. Michał Pawluczuk – Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Stanisława Brzóski w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3
  1. Ryszard Oczkowski – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasiaw Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
  1. Filip Oczkowski – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasiaw Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
  1. Jakub Bagiński – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
  1. Zofia Sudewicz – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
  1. Karolina Zieniuk – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
  1. Anna Szeptycka – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
  1. Nina Kossowska – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
  1. Emilia Zajączkowska-Stadnicka – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
  1. Jakub Krawczyk – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
  1. Zuzanna Wróbel – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
  1. Michał Tomaszewski – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
  1. Jakub Teodorczuk – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
  2. Bartosz Bahonko – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
  3. Mikołaj Mateusz Płuciś – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
  4. Piotr Jaroszkiewicz – Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego
  5. Maria Mich – Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego
  6. Filip Lewtak – Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
  1. Maciej Adamczyk – Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
  1. Hanna Sadowska – Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
  1. Hanna Bożena Hordjewicz – Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
  1. Maciej Migasiuk – Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
  1. Filip Domański – Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
  1. Bartosz Hołownia – Szkoła Podstawowa nr 6 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Adama Mickiewicza
  1. Patrycja Zakrzewska – Szkoła Podstawowa nr 6 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Adama Mickiewicza
  1. Maria Dmochowska – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Karolina Maria Danieluk – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Aleksandra Chomiuk – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Ewa Regina Ciejpa-Klimaszewska – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Aleksandra Gałabuda – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Joanna Maruszak – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Paweł Mańko – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Kamila Mańko – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Wanda Pajczuk – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Maja Stefaniuk – – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Oliwia Brzezińska – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Martyna Agnieszka Chalimoniuk – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Bartłomiej Gała – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Daria Jaskros – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Magdalena Klimaszewska – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Bartłomiej Kobiałka – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Amelia Maria Kopania – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Karol Kownacki – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Natalia Marczyńska – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Wojciech Mikołajczak – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Krzysztof Onyszczuk – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Aleksandra Pachucka – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Łukasz Panasiuk – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Alicja Zuzanna Piaszczyk – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Maja Romanowicz – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Katarzyna Sawtyruk – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Zuzanna Usztwant – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Agnieszka Amelia Wieliczuk – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Martyna Róża Żukowska – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
  1. Dawid Męczyński – Społeczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza
  2. Tymoteusz Jakimiuk – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana Norwida
  3. Patrycja Czebreszuk – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana Norwida
  4. Maria Kraciuk – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana Norwida
  5. Aleksandra Chmiel – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana Norwida
  6. Teresa Anna Jaszczuk – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana Norwida
  7. Maria Dorota Barszcz – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana Norwida

Gimnazja:

  1. Jakub Kulicki – Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika
  2. Nikodem Tomoszuk – Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika
  3. Marta Maria Chrząszcz – Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Emilii Plater
  4. Natalia Gabriela Drąg – Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Emilii Plater
  5. Michał Piwoński – Publiczne Gimnazjum nr 4 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
  1. Bartłomiej Sienkiewicz – Publiczne Gimnazjum nr 4 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
  1. Łukasz Pyrka – Publiczne Gimnazjum nr 4 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
  1. Zuzanna Ewa Fiedosiuk – Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół
  1. Julia Harwacka – Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół
  1. Aleksandra Hryciuk – Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół
  1. Julia Kozik – Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół
  1. Damian Bartłomiej Łozak – Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół
  1. Grzegorz Lustyk – Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół
  1. Martyna Szendel – Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół
  1. Paweł Wyrodek – Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół
  1. Miłosz Morozow – Katolickie Gimnazjum im. Cypriana Norwida
  2. Mateusz Jakub Winiarek – Katolickie Gimnazjum im. Cypriana Norwida
  3. Mateusz Miraszewski – Katolickie Gimnazjum im. Cypriana Norwida

Szkoły ponadgimnazjalne:

  1. Adam Matysiak – I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego
  2. Anna Maria Kacik – I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego
  3. Amelia Michaluk – I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego
  4. Maja Koczkodaj – II Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Plater
  5. Klaudia Wioletta Małyszko – Zespół Szkół Zawodowych nr 1 Komisji Edukacji Narodowej
  6. Izabela Kalinowska– Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej
  7. Aleksandra Guz – Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej
  8. Dawid Ustymowicz – Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. F. Żwirki i S. Wigury
  9. Paulina Hawryluk – Akademickie Liceum Ogólnokształcące PSW Papieża Jana Pawła II

Nagroda Prezydenta Miasta Biała Podlaska „Diamentowe Pióro”:

  1. Eryk Wilhelm Kowalewicz – I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego
  2. Mateusz Kasprowicz – I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego
  3. Ina Stefaniuk – I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego

Materiał: Gabriela Kuc-Stefaniuk Urząd Miasta Biała Podlaska

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.