Duszek strzałem w dziesiątkę!

Poseł Marcin Kamil Duszek – młody, energiczny polityk, który poza swoją aktywną działalnością sejmową dał się poznać mieszkańcom Lubelszczyzny jako społecznik i idealista. Obecnie prowadzi efektywną kampanię wyborczą do Parlamentu Europejskiego, opartą na bezpośrednim kontakcie z mieszkańcami całego województwa oraz komunikacji w Internecie i na portalach społecznościowych, gdzie Poseł jest bardzo aktywny.  Ciągle w trasie, przemierza szlaki ziemi lubelskiej w drodze do swoich wyborców, którzy są najważniejsi.

Te wybory są być może najistotniejszymi w historii naszego członkostwa w Unii Europejskiej. Otwierają nam wszystkim drogę ku lepszej przyszłości, więc nie zmarnujmy tej szansy. Marcin Kamil Duszek – nasz najsilniejszy kandydat Prawa i Sprawiedliwości – ma dużą szansę, aby uzyskać wysoki wynik w nadchodzących wyborach, a nawet miejsce w Parlamencie Europejskim. W wyborach parlamentarnych w 2015 r. uzyskał bardzo dobry wynik -12 783 głosów, pomimo odległego, 20 miejsca na liście. Udało się to tylko w kilku pojedynczych przypadkach w naszym kraju.

Poseł Duszek wykorzystuje wszelkie formy komunikacji z wyborcą i jest otwarty zarówno na pokolenie młodszych jak i starszych Polaków. Ceni sobie zwłaszcza promowanie polskich wartości i tradycji, coraz częściej we współczesnym świecie spychanych na margines i lekceważonych. Poseł Duszek jest politykiem wpisującym się idealnie w dzisiejsze czasy. Chce budować silną Polskę w oparciu o narodową tożsamość i chrześcijańskie wartości, z szacunkiem dla tradycji.

Jednocześnie wychodzi poza sztywne ramy konwencji i aktywizuje młode pokolenie, czego najlepszym przykładem jest hit „Euroduszek”, stworzony wspólne z zespołem disco-polo Fortex z Międzyrzeca Podlaskiego, rodzinnego miasta Duszka. W teledysku obok Posła udział wzięły dyrektor biura poselskiego i wolontariuszki z jego sztabu. Akcja rozgrywa się na terenie miast i malowniczych wsi Lubelszczyzny. Ogromna popularność „Euroduszka” zaskoczyła samego  tytułowego bohatera. Jeden dzień z życia polityka zaprezentowany w teledysku w żartobliwy sposób spotkał się z pozytywnym odbiorem wyborców i mediów. Klip puszczały stacje takie jak TVN, Polsat czy TVP.INFO oraz największe rozgłośnie radiowe w kraju. Nietypowy spot wyborczy zainspirował również inne partie do poprowadzenia kampanii „w rytmie disco-polo”, niemniej prekursorem pozostaje Duszek.

 

– Oczywiście cieszy mnie tak duże zainteresowanie teledyskiem ze strony mediów oraz wyborców, którzy gratulują pomysłu i są pod dużym wrażeniem. Piosenka miała na celu zachęcenie – zwłaszcza młodego elektoratu do udziału w wyborach do Parlamentu, które są bardzo ważne oraz poznanie mojej osoby. Za cel postawiłem sobie także wywołanie na twarzy słuchacza uśmiechu. Oglądając teledysk, powinniśmy patrzeć z dystansem, niestety niektórzy przekaz traktują zbyt poważnie i z wyolbrzymieniem. Niemniej jestem bardzo zadowolony z sukcesu Euroduszka – powiedział Marcin Duszek.

Pomyślmy o przyszłości naszych dzieci, o rodzinie i przyjaciołach. Nasze województwo potrzebuje własnych reprezentantów w Parlamencie Europejskim. Tylko dzięki nim nasze głosy będą w Brukseli słyszane, a nasze postulaty i potrzeby brane pod uwagę. Jak możemy to sprawić? Wszystko zależy od tego, na ile licznie weźmiemy udział w wyborach 26 maja. Weźmy odpowiedzialność w nasze ręce.

 

Zdjęcia: instagram.com/marcinkamilduszek

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.