Poseł Duszek nagrał EUROhit!

3 maja na kanale YouTube Posła Marcina Duszka, startującego w wyborach do Parlamentu Europejskiego pojawił się teledysk promujący kandydaturę Posła. Piosenka zatytułowana jest „Euroduszek”, a wykonał ją międzyrzecki zespół Fortex.

Teledysk pokazuje dzień z aktywnej kampanii Posła, a fabuła ma na celu promocję lubelskiego regionu oraz osoby kandydata. Zapytany o pomysł na realizację Marcin Duszek odpowiedział: Patrząc na schematyczne kampanie, chciałem stworzyć coś niekonwencjonalnego, docierającego do szerokiego grona odbiorców. Padło na teledysk. Z międzyrzeckim zespołem Fortex współpracuję już od lat przy organizowaniu akcji charytatywnych, dlatego zdecydowałem się stworzyć eurohit razem z nimi. Jestem bardzo zadowolony z tej współpracy oraz z jej efektów.

Poseł niejako wyprzedził słowa Prezesa Jarosława Kaczyńskiego, który 4 maja mówił o muzyce disco-polo, którą zna, lubi i się jej nie wstydzi.

Piosenka „Euroduszek” powoli staje się hitem i została bardzo dobrze odebrana przez odbiorców. O międzyrzeckim Pośle już zrobiło się głośno w innych mediach. Czy Eurohit okaże się strzałem w dziesiątkę? Przekonamy się już 26 maja.

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.