Bialskie Centrum Kultury zaprasza na podróż teatralną

Bialskie Centrum Kultury zaprasza na podróż teatralną do Teatru KAMIENICA w Warszawie na spektakl „NIESPODZIANKA”, który odbędzie się 18 maja br. 

Sztuka, której autorem jest Pierre Sauvil to widowiskowa i dynamiczna arcykomedia, przygotowana specjalnie na 10-lecie Teatru Kamienica. Spektakl w reżyserii Emiliana Kamińskiego w humorystyczny sposób obnaża wiele prawd dzisiejszych czasów. To sztuka z wyśmienitą obsadą, błyskotliwymi dialogami i… mnóstwem NIESPODZIANEK!

Opis spektaklu

Spełniony biznesmen i niespełniona aktorka. Piękni i bogaci właściciele dużej firmy żyją razem, ale łączy ich głównie wspólny majątek. Kiedy w końcu Katarzyna (Joanna Liszowska) postanawia zmienić swoje życie, Filip (Sambor Czarnota) knuje intrygę, która ma jej w tym przeszkodzić. Odkrycie niechlubnych zamiarów męża powoduje lawinę zaskakujących, kryminalnych zwrotów akcji. W małżeński konflikt angażują się sąsiedzi: biedny emeryt Waldemar Szarak (Krzysztof Kiersznowski), wścibska Janina Kapusta (Elżbieta Jarosik / Małgorzata Sadowska) i przemądrzały student Bożydar Satanowski (Krystian Kukułka).

Wyjazd o godzinie 12:00 z parkingu przy Biedronce, ul. Warszawska.

Spektakl rozpoczyna się o godz. 19:30 

Koszt: 150 zł

Szczegółowe informacje i zapisy – Marta Cholewińska tel. 887 300 555

Źródło: Bialskie Centrum Kultury (plakat / tekst)

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.