Komunikat o zmianach związanych z zamknięciem przejazdu kolejowego na ul. Łomaskiej od 8 do 18 kwietnia

W związku z wykonywaniem robót budowlanych na linii kolejowej E20 Siedlce – Terespol dla zadania pn. „Prace na linii kolejowej E20 na odcinku Siedlce- Terespol, Etap III- LCS Terespol” zostanie zamknięty dla ruchu pojazdów samochodowych przejazd kolejowy na ul. Łomaskiej w Białej Podlaskiej w terminie 8.04.2019-18.04.2019. Objazdy zostaną wyznaczone zgodnie z zatwierdzonym projektem czasowej organizacji ruchu.

Miejski Zakład Komunikacyjny Sp. z o.o. w Białej Podlaskiej informuje, że tych dniach (poniedziałek – czwartek) nastąpią zmiany w kursowaniu linii „B, C, I”.

Linia B nie będzie obsługiwała przystanków komunikacyjnych na ul. Podleśnej oraz Łomaskiej. Po wyjedzie z ul. Grzybowej linia „B” będzie poruszała się ul. Lubelską, Witoroską i Zieloną, na której stanie tymczasowy przystanek. Na kierunku do Grzybowej Pętli linia zatrzyma się tylko na przystanku Witoroska 2.

Linia I po wyjedzie z ul. Dalekiej będzie obsługiwała przystanek komunikacyjny na ul. Lubelskiej, Czerwińskiego, Kruczej i Drzewieckiego z której wyjedzie ul. Podleśną do ul. Lubelskiej i dalej Witoroską i Zieloną, na której stanie tymczasowy przystanek. Na kierunku do Twardej Pętli linia zatrzyma się tylko na przystanku Witoroska 2.

Linia C w obydwu kierunkach będzie poruszała się ul. Witoroską i Podleśną do ul. Łomaskiej. Dalszy przebieg linii pozostaje bez zmian.  Linia będzie się zatrzymywała na wszystkich przystankach na ul. Podleśnej. Linia będzie poruszała się ulicami Lubelską, Witoroską i Zieloną, na której stanie tymczasowy przystanek. Na kierunku do Robotniczej Pętli linia zatrzyma się tylko na przystanku Witoroska 2.

Rozkłady jazdy powyższych linii ze względu na duże natężenie ruchu mogą ulec zmianie.

Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.