Najechał na stojące przed nim auto

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na skrzyżowaniu ul. 3 maja i ul. Lubelską w Międzyrzecu Podlaskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motorowerem 76-latek najechał na tył oczekującego na „zielone światło” BMW. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał kierowca jednośladu. Apelujemy o rozwagę na drodze.

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 13:00 na skrzyżowaniu ul. 3-maja i ul. Lubelskiej w Międzyrzecu Podlaskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motorowerem 76-letni mieszkaniec gm. Międzyrzec Podlaski najechał na tył stojącego samochodu osobowego marki BMW. Do zdarzenia doszło w czasie, gdy kierowca auta oczekiwał na zmianę światła w sygnalizatorze na zielone. Samochodem kierował 50-letni mieszkaniec gm. Międzyrzec Podlaski. W chwili zdarzenia kierujący pojazdami byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie.

W wyniku wypadku do szpitala z obrażeniami ciała trafił kierujący jednośladem. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności wypadku. Apelujemy również do kierowców o bezpieczną i rozważną jazdę. Zanim zdecydujemy się na wykonanie jakiegokolwiek manewru na drodze, upewnijmy się czy taki manewr możemy wykonać bezpiecznie.

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.