Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu

Bialscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło rano w m. Hola. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Volkswagen Passat, 19-latek nie ustąpił pierwszeństwa dla jadącego „krajówką” innemu volkswagenowi. W wyniku wypadku do szpitala trafiły 3 osoby. Apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do zdarzenia doszło około godz. 6:20 (26 marca) w miejscowości Hola. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 19-letni mieszkaniec gm. Kodeń kierujący samochodem marki Volkswagen Passat zderzył się z jadącym drogą krajową nr 2 pojazdem marki Volkswagen Golf. Mężczyzna wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa drugiemu kierującemu Za kierownicą golfa siedział 20-letni mieszkaniec gm. Zalesie. W chwili zdarzenia kierujący pojazdami byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie alkomatem. W wyniku wypadku do szpitala z obrażeniami ciała trafiły 3 osoby.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Przypominamy, że kierowanie pojazdem to także odpowiedzialność za innych uczestników ruchu drogowego. Wsiadając za kierownicę pojazdu, w swoich rękach mamy nie tylko własne zdrowie i życie. Złamanie podstawowych zasad bezpieczeństwa doprowadzić może do tragedii na drodze.

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.