Poseł PiS dziesiątką do Parlamentu Europejskiego

Na wczorajszej konferencji w Urzędzie Marszałkowskim w Lublinie ogłoszono oficjalny skład listy Prawo i Sprawiedliwość do startu w nadchodzących wyborach do Parlamentu Europejskiego z województwa lubelskiego. Z 10 miejsca wystartuje Poseł z Międzyrzeca Podlaskiego – Marcin Duszek.

Zapytany o start w majowych wyborach Poseł Duszek przyznał, że chce zawalczyć o najmłodszy elektorat i młodych Polaków, o których losy będzie zabiegał w Parlamencie Europejskim.

Moją wiedzę i doświadczenie chcę spożytkować, tworząc nową jakość naszego Regionu. Lubelszczyzna potrzebuje osób młodych, ambitnych, energicznych a jednocześnie sprawdzonych i skutecznych w działaniu, które będą w stanie wcielać swoje wizje w życie polityczne. Zdecydowałem się na start w najbliższych wyborach, by reprezentować zwłaszcza młode pokolenie Polaków. Zależy mi, by mieli oni równy dostęp do możliwości i szans. Kandyduję do Parlamentu Europejskiego, ponieważ chcę silnej Polski w sprawiedliwej Europie. W Parlamencie Europejskim będę przede wszystkim bronił polskich wartości, którym byli wierni nasi przodkowie, budując tym samym zdecydowaną pozycję Polski na arenie europejskiej – powiedział Poseł Duszek.

Na przedstawionej liście na 10 miejscu znajduje się kandydat z naszej części Lubelszczyzny, który wczoraj rozpoczął oficjalną kampanię pod hasłem „Młody Duch Europy”

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.