Niedziela z teatrem „Nowe przygody Doktora Dolittle”

W niedzielę 24 marca Radzyński Ośrodek Kultury oraz Studio Teatralne Krak-Art z Krakowa serdecznie zapraszają wszystkie dzieci wraz z opiekunami na spektakl teatralny „Nowe przygody Doktora Dolittle”.

Wydarzenie odbywające się w ramach cyklu „W krainie bajek”, skierowane jest do dzieci i młodzieży. Początek o godz. 15.00 w sali kina „Oranżeria”.

Zapraszamy na nową odsłonę tej uwielbianej przez dzieci i dorosłych historii. Jan Dolittle tytułowy bohater książki Hugh Loftinga jest dość nietypowym lekarzem. Zamiast ludzi, woli leczyć zwierzęta. Ma też pewną umiejętność, jakiej nie posiada żaden inny człowiek – rozumie mowę zwierząt. Możliwość porozumiewania się ze zwierzętami sprawia, że bezbłędnie stawia diagnozy i dobiera leki swoim czworonożnym pacjentom. Jego dom pełen jest różnych zwierzaków. Każde dziecko powinno znać historię słynnego Doktora Dolittle, miłośnika zwierząt, gotowego w każdej chwili nieść pomoc chorym, czy nieszczęśliwym stworzeniom. W tym spektaklu Doktor Dolittle pojawi się na czarnym lądzie. Jakie tym razem przygody spotkają słynnego lekarza? Koniecznie musicie to zobaczyć! Zapraszamy na spektakl! Przedstawienie „Nowe przygody Doktora Dolittle” to wspaniałe widowisko, które uczy dzieci wrażliwości i empatii w stosunku do zwierząt. Ciekawa fabuła i różnorodne kostiumy sprawiają, że młodzi widzowie oglądają bajkę z zapartym tchem.

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.