Etap regionalny VII Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania – ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim w etapie regionalnym VII Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania.

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim wywalczyli udział w etapie regionalnym VII Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania.

Awans do zawodów regionalnych uzyskali uczniowie: Izabela Bednarczyk, Janusz Jesionek, Krzysztof Kalenik, Maria Nowicka, Kinga Sposób, Daria Stanisławska i Paweł Zalewski.

Ogólnopolska olimpiada organizowana jest przez Wydział Zarządzania Politechniki Częstochowskiej. Adresowana jest do uczniów szkół średnich.
W tym roku tematem przewodnim Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania są „Problemy zarządzania współczesnym przedsiębiorstwem”.
Zawody I Stopnia VII Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania odbyły się 8 stycznia 2019 r. na terenie zgłoszonych szkół. Zawody II Stopnia rozegrane zostaną w naszym regionie w III Liceum Ogólnokształcącym im. Unii Lubelskiej w Lublinie w dniu 15 marca 2019 r.

Uczniom Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim życzymy jak najlepszych wyników w kolejnych etapach olimpiady.

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.