Narkotyki w portfelu

Wspólne działania policjantów z międzyrzeckiego komisariatu oraz funkcjonariuszy bialskiej jednostki doprowadziły do zatrzymania 26-latka.  W miejscu jego zamieszkania policjanci ujawnili środki odurzające i substancje psychotropowe.

Funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu bialskiej komendy oraz policjanci komisariatu w Międzyrzecu Podlaskim weszli do miejsca zamieszkania 26-latka z Międzyrzeca Podl. Z informacji funkcjonariuszy wynikało, że może on posiadać środki odurzające.

W trakcie przeszukania ujawnili woreczki z proszkiem oraz susz. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że ujawnione substancje to amfetamina, mefedron oraz marihuana. Z zabezpieczonej ilości można byłoby uzyskać ponad 170 porcji dilerskich tych narkotyków. Mężczyzna przechowywał nielegalne substancje w przeznaczonym na ten cel portfelu.

Narkotyki zostały zabezpieczone, natomiast 26-latek zatrzymany został do wyjaśnienia. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Posiadanie środków odurzających zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.