Wypadek podczas zmiany pasa ruchu

Bialscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj po południu na ul. Zamkowej w Białej Podlaskiej.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca hondą 35-latka, podczas zmiany pasa ruchu, nie ustąpiła pierwszeństwa motocykliście. Obrażeń ciała doznał kierowca jednośladu. Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 15:00 na ul. Zamkowej w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Honda, 35-letnia mieszkanka miasta, doprowadziła do zderzenia z motocyklem. Jednośladem kierował 34-letni mężczyzna. Do zdarzenia doszło podczas zmiany pasa ruchu przez kierującą. W wyniku wypadku kierowca motocykla z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie.

Apelujemy do kierowców o bezpieczną i rozważną jazdę. Zanim zdecydujemy się na wykonanie jakiegokolwiek manewru na drodze, upewnijmy się czy taki manewr możemy wykonać bezpiecznie. Pamiętajmy, że od tego, w jaki sposób prowadzimy auto zależy nie tylko życie i zdrowie nasze, ale również innych korzystających z dróg.

 

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.