Policjanci odzyskali skradziony sprzęt AGD

Policjanci ustalili sprawcę kradzieży wartego ponad 1,5 tys. zł. sprzętu AGD. Do zdarzeń doszło na przełomie stycznia i lutego br. na terenie Białej Podlaskiej. Funkcjonariusze odzyskali większość skradzionych przedmiotów. 23-latek podejrzany o dokonanie tego czynu usłyszał już zarzut. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału d/w z Przestępczością Przeciwko Mieniu bialskiej komendy ustalili, że 23-latek z gm. Łomazy podejrzewany jest o kradzież sprzętu AGD z jednego z bialskich sklepów. Z informacji posiadanych przez funkcjonariuszy wynikało, że sprawca sprzedawał skradzione mienie w lombardach na terenie miasta. Do zdarzeń doszło na przełomie stycznia i lutego br. i nie były one wcześniej zgłoszone organom ścigania. Jego łupem  padł sprzęt AGD wartości ponad 1,5 tys. zł.

23-latek podejrzewany o dokonanie tego czynu został zatrzymany do wyjaśnienia. Policjanci odzyskali również większość skradzionych przedmiotów. Wczoraj mężczyzna usłyszał już zarzut i przyznał się do winy. Jest on znany bialskim funkcjonariuszom. Pod koniec stycznia usłyszał zarzut kradzieży, do której doszło na terenie centrum handlowego. Wówczas łupem sprawcy padł sprzęt AGD, odzież jak też „świnka skarbonka”.  O dalszym losie amatora cudzego mienia zadecyduje sąd. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.