Wypadek w miejscowości Zalesie, droga K-2 nieprzejezdna

Dzisiaj przed południem w miejscowości Zalesie na drodze K-2 doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Z ustaleń mundurowych wynika, że kierująca osobową mazdą nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu ciężarówce. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie doznał poważnych obrażeń ciała i skończyło się jedynie na uszkodzonych pojazdach oraz rozsypanych na drodze krajowej mandarynkach.

Do zdarzenia doszło przed południem na drodze K-2 w miejscowości Zalesie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Mazda 46- letnia mieszkanka gm. Zalesie,  doprowadziła do zderzenia z jadącym drogą krajową samochodem ciężarowym. Kobieta prawdopodobnie nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu ciężarówce.

W wyniku zdarzenia samochód ciężarowy przewrócił się, a na ulicę rozsypały się przewożone nim mandarynki. Samochodem ciężarowym marki Daff kierował 35-letni mieszkaniec Łukowa. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez mundurowych badanie. Policjanci ustalili, że  46-latka nie posiada uprawnień do kierowania. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie doznał obrażeń ciała i skończyło się jedynie na uszkodzonych pojazdach.


BSP

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.