Niebezpieczna kolizja w Ossówce. Apelujemy o rozwagę!

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj w miejscowości Ossówka. Kierująca samochodem marki BMW 25-latka wpadła w poślizg i uderzyła w przydrożne drzewo. By wydostać ją z uszkodzonego auta, niezbędna była pomoc straży pożarnej. Na szczęście kobieta nie doznała obrażeń ciała. Apelujemy o rozsądek i rozwagę. Starajmy się przewidywać zagrożenia. Zadbajmy o to, by bezpiecznie dojechać do celu!

Do zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Ossówka. Z ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem osobowym 25-letnia mieszkanka gminy Leśna Podlaska wpadła w poślizg. Po tym jej auto uderzyło w przydrożne drzewo. By wydostać kobietę z uszkodzonego samochodu niezbędne było użycie specjalistycznego sprzętu. Na szczęście w wyniku zdarzenia 25-latka nie doznała poważnych obrażeń ciała i skończyło się jedynie na uszkodzonym aucie. W chwili zdarzenia kobieta byłą trzeźwa.

Apelujemy o ostrożną jazdę. Zimowa aura często stwarza trudne warunki na drodze wymagające od uczestników ruchu szczególnej rozwagi i wyobraźni. Pamiętajmy, że od tego, w jaki sposób prowadzimy auto zależy nie tylko życie i zdrowie nasze, ale również innych korzystających z dróg. Natomiast poruszając się pieszo czy też jednośladem, zakładając elementy odblaskowe zapewniamy sobie lepszą widoczność na drodze, a tym samym bezpieczeństwo, ze w porę zostaniemy zauważeni.

 

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.