Nietrzeźwy kierowca stracił panowanie nad pojazdem

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj przed godziną 21:00 w miejscowości Leśna Podlaska. Z ustaleń mundurowych wynika, że kierujący audi 26-latek, na łuku drogi, stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na pobocze uderzając w skarpę rzeki. Kierujący audi był nietrzeźwy. W takim stanie przewoził pasażera. Mężczyźni z obrażeniami ciała trafili do szpitala.                                                

 Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 21:00 na ul. Biskupa Moszyńskiego w Leśnej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 26-letni mieszkaniec gm. Leśna Podlaska, na oblodzonej nawierzchni łuku drogi, stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na pobocze uderzając w skarpę rzeki Klukówka. Funkcjonariusze ustalili, że w chwili zdarzenia, kierowca audi był nietrzeźwy. Badanie wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie. W takim stanie przewoził pasażera. W wyniku wypadku mężczyźni doznali obrażeń ciała i przewiezieni zostali do szpitala.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę do wsiadających za kierownicę. Pamiętajmy, że w swoich rękach mamy nie tylko własne zdrowie i życie, ale jesteśmy odpowiedzialni również za innych uczestników ruchu drogowego!

 

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.