„Młode Duchy” pomagają! Ty tez możesz zostać św. Mikołajem

Młodzieżowa organizacja społeczna działająca przy biurze poselskim Posła Marcina Kamila Duszka „Młode Duchy” już po raz drugi zorganizowała świąteczna akcję pomocy dla Domu Dziecka w Komarnie.

Młodzież wybrała się do ośrodka i nagrała film, w którym zapytała wychowanków placówki o ich wymarzone prezenty świąteczne, następnie udostępniła go na swoim Facebookowym profilu z prośbą o pomoc w zrealizowaniu marzeń najmłodszych.

Z Domem Dziecka w Komarnie jestem związany już od kilkunastu lat, znam potrzeby i problemy placówki, dlatego bardzo się cieszę, że Młode Duchy dostrzegają potrzeby innych i niosą dobro, organizując tak wspaniałe akcje – powiedział Poseł Marcin Duszek.

Odzew jest ogromny! Cały czas piszą do nas ludzie, którzy chcą pomóc i sprawić dzieciakom świąteczny prezent. To wspaniałe, że tyle osób udostępnia film i włącza się w pomoc, cieszą nas każde najdrobniejsze nawet gesty. Już nie możemy się doczekać, kiedy wręczymy prezenty i zobaczymy na twarzach najmłodszych uśmiechy. Dziękujemy za każdą już okazaną pomoc i prosimy o więcej – powiedziała Magdalena Zaniewicz organizatorka akcji.

Filmik dostępny poniżej, a wszystkie informacje odnośnie akcji na Facebooku – http://facebook.com/MlodeDuchy

https://youtu.be/1yRj4PcYHIw

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.