Poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania 27-latek zatrzymany

Policjanci z bialskiej komendy zatrzymali 27-letniego mieszkańca miasta, który poszukiwany był Europejskim Nakazem Aresztowania. Mężczyzna wpadł, gdyż podejrzanie zachowywał się na widok patrolu Policji. Podczas legitymowania okazało się, że jest poszukiwany przez niemiecki wymiar sprawiedliwości za przestępstwo przeciwko mieniu.

Wczoraj po południu na ul. Piaskowej policjanci Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego bialskiej komendy zauważyli mężczyznę, który na widok patrolu zaczął „podejrzanie” się zachowywać. Dodatkowo w ręku trzymał otwartą butelkę, przypominającą piwo.

Podczas legitymowania podejrzenia mundurowych okazały się słuszne. Funkcjonariusze ustalili, że 27-latek poszukiwany jest od ubiegłego roku Europejskim Nakazem Aresztowania przez niemiecki wymiar sprawiedliwości za przestępstwo przeciwko mieniu od końca ubiegłego roku.

Mężczyzna został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie. Następne zostanie doprowadzony przed oblicze prokuratora, a później trafi do sądu, gdzie zostaną podjęte decyzje w zakresie procedury ekstradycyjnej.

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.