Radosław Sałata dziękuje za oddane głosy

Wójt Gminy Borki Radosław Sałata podziękował wyborcom za oddane głosy i zwycięstwo. Obecny Wójt Gminy Borki (KW PiS) uzyskał 1680 głosów, a jego konkurent – Marcin Czyżak z KWW Nasza Gmina Borki – 1589 głosów.

Drodzy Mieszkańcy Gminy Borki!

Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos w wyborach samorządowych 2018. Po raz kolejny obdarzyliście mnie Państwo ogromnym zaufaniem, powierzając mi funkcję Wójta Gminy Borki, tym razem na 5 lat.
Wynik wyborów jest świadectwem na to, że pomimo czarnej kampanii, która była przeprowadzona przeciwko mnie w okresie przedwyborczym – to zauważyliście zmiany jakie zaszły w okresie sprawowanej przeze mnie funkcji Wójta i większość z osób głosujących poparła właśnie moją osobę na to stanowisko.
Jest to dla mnie ogromny dług wdzięczności i zarazem wyzwanie do dalszej wytężonej pracy i służby dla dobra społeczeństwa naszej pięknej Gminy. Obiecuję, że wszelkie obowiązki będę wykonywał nadal sumiennie i najlepiej jak potrafię.
Dziękuję za liczne gesty, dobre słowa, okazywaną sympatię i wsparcie w czasie kampanii wyborczej. Dziękuję każdemu kto dołożył małą cegiełkę do naszego wspólnego sukcesu.
Rozpoczynając nową kadencję myślę z optymizmem o czekających mnie obowiązkach, bo wiem, że praca na rzecz rozwoju naszej gminy jest warta poświęcenia i zaangażowania.
Postaram się nie zawieść Państwa zaufania i uczynię wszystko, aby spełnić oczekiwania, związane z rozwojem naszej małej ojczyzny.
Raz jeszcze gratuluję wyboru nowych radnych i ufam, że niezależnie od tego, z jakiego komitetu startowali – razem będziemy współpracować dla dobra mieszkańców i Gminy Borki.

Z wyrazami wdzięczności i szacunku!

Radosław Sałata

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.