Apel Wiesława Mazurka do Mieszkańców gminy Radzyń Podlaski

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Gminy Radzyń Podlaski, Trwa gorący okres kampanii wyborczej w samorządzie. Z każdym dniem zbliżamy się do jej momentu finałowego jakim będzie 4 listopada 2018 r. i głosowanie, które wyłoni Wójta Gminy Radzyń Podlaski na najbliższych 5 lat. Proszę Szanownych Państwa o zwrócenie uwagi na przebieg kampanii, jej merytoryczność oraz sposoby w jaki jest ona prowadzona, zwłaszcza w ostatnim okresie przez osoby, będące w opozycji wobec mnie. W ostatnich dniach na terenie naszej gminy propagowane są wrogie ulotki szkalujące moją osobę i jako człowieka i jako Wójta Gminy Radzyń Podlaski. Oponenci moi nie są w stanie wyjawiać swoich racji z otwartą przyłbicą, w rozmowie programowej, w dyskusji i polemice właściwej dla cywilizowanych ludzi, lecz bezpardonowo atakują mnie oszczerstwami, które przelewają anonimowo na papier i pod osłoną nocy podrzucają Państwu rozwieszając na bramach i ogrodzeniach posesji, gdzie Państwo zamieszkujecie. Merytoryka paszkwili pt. „Król Wiesław, hrabina, muszkieterowie itp.” czy „Jak Wójt MAZUREK buduje wspólnotę!”, którymi obdarowują Państwa moi polityczni rywale jest bardzo niskiego lotu i opiera się wyłącznie na pomówieniach i ogólnikach nie mających nic wspólnego z rzeczywistością. Moi przeciwnicy próbują zakląć tę właśnie rzeczywistość, ale jaka ona jest naprawdę to widzicie Szanowni Mieszkańcy na co dzień. Gmina Radzyń Podlaski naprawdę się prężnie rozwija, powstają nowe obiekty, drogi dojazdowe i chodniki, domy ludowe, wróciła kolej, jednostki OSP są wyposażone naprawdę tak, że budzą podziw i zazdrość, organizowane imprezy kulturalne i okolicznościowe są zawsze skierowane do Was Mieszkańców i Wy jesteście ich adresatami.

 Drodzy Państwo – nie chce się w tej informacji ustosunkowywać do wrogości i fałszywej argumentacji jaką stosują wobec mnie w swoich paszkwilach moi polityczni oponenci. Sprawy powyższe postanowiłem skierować do wyjaśnienia właściwym w tym celu organom, tj. Komendzie Powiatowej Policji i Prokuraturze Rejonowej w Radzyniu Podlaskim, które zostały powiadomione o prowadzonym przez moich przeciwników politycznych procederze, przyjęły złożone przeze mnie zawiadomienia i przystąpiły do swoich ustawowych działań, mających na celu ustalenie osób winnych tej wrogiej i nieprawdziwej wobec mnie działalności, mającej na celu dezinformację Wyborców w przededniu głosowania. Proszę Państwa o nieuleganie tej ogromnej dozie nieprawdy płynącej z tych bardzo nieuczciwych materiałów moich politycznych przeciwników. Zachęcam Państwa do licznego udziału w głosowaniu w dniu 4 listopada i proszę o głos. Miejcie Państwo pewność, że głosując na mnie stawiacie na gminę uczciwą, transparentną, której najgłówniejszym celem jesteście Państwo Wy, Wasze dobro i dobro Waszych Dzieci, Wnuków, dobro Waszych wiosek i normalność w całej gminie. Jeśli zaufacie mi i wybierzecie mnie na zaszczytne stanowisko Wójta Gminy Radzyń Podlaski to przekonacie się, że budowę silnej naszej gminy oprę na prawdzie, rzetelnej pracy, działalności z otwartą przyłbicą na każdym poziomie życia. Raz jeszcze polecam swoją osobę Państwa pamięci przy urnach w dniu 4 listopada.

foto: Podlasie24

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.