Arkadiusz Janus kieruje słowa podziękowania

Arkadiusz Janus mimo przegranej w wyborach o fotel Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski, przyznaje, że jest zadowolony z wyniku i nie zamierza rezygnować z podjętych inicjatyw oraz działań na rzecz miasta. -Nie wyjeżdżam z Międzyrzeca i nie znikam, jak się Państwu może wydawać– powiedział Pan Janus. 

Szanowni Państwo,
serdecznie dziękuję za wszystkie oddane na mnie głosy w wyborach samorządowych na Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski.

Dziękuję osobom, które pomagały mi podczas kampanii. Jestem wdzięczny za Państwa wsparcie oraz każde miłe słowo. Dziękuję wszystkim współpracownikom i sympatykom. Mimo przegranej, start w wyborach był jednym z piękniejszych wydarzeń, które wiele mnie nauczyło.

Dziękuję moim kandydatom do Rady Miasta, którzy mnie wspierali i walczyli o Państwa głosy.

Gratuluję Zbigniewowi Kotowi zwycięstwa, o którym zdecydowali mieszkańcy, udzielając mandatu zaufania obecnej władzy samorządowej, co należy uszanować.

Przekazuję wyrazy szacunku dla wszystkich mieszkańców, którzy aktywnie wzięli udział w wyborach. Chcę zapewnić, że pracuję i nadal będę pracował na rzecz mieszkańców naszego miasta.

Do zobaczenia.

Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.