Kampania samorządowa PiS

Podczas krótkiej w tym roku kampanii samorządowej kandydaci Prawo i Sprawiedliwość otrzymali duże wsparcie rządowe i pokazali, że są jedną drużyną.

Poseł Marcin Duszek czynnie wspierał i promował kandydatów Prawo i Sprawiedliwość na wszystkie szczeble. Najwięcej energii zajęła kampania prowadzona bardzo dynamicznie na terenie powiatu bialskiego, zwłaszcza w Międzyrzecu Podlaskim.

Duże wsparcie uzyskał Arkadiusz Janus – kandydat na burmistrza miasta Międzyrzec Podlaski, który promowany był przez cały sztab Prawa i Sprawiedliwość, a także przez sympatyków.

Poseł wspierał także kandydatów do rady powiatu w różnych okręgach, m.in Marka Maleszyka, który pomagał Arkadiuszowi Janusowi, zwłaszcza w zakresie kwestii dotyczących przygotowań do obchodów Krwawych Dni Międzyrzeca oraz angażował się w przygotowanie wydarzeń związanych z obchodami 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

W ciągu ostatniego roku Marek Maleszyk odpowiadał za przygotowanie m.in. panelu o unitach podlaskich, pikników wojskowych oraz wystaw historycznych.

Poseł Marcin Duszek ma nadzieję, że najlepsi kandydaci z listy nr 10 – Prawo i Sprawiedliwość uzyskają dobre wyniki. W trakcie ciężkiej kampanii udowodnili oni, że są w stanie skutecznie prezentować swoje programy wyborcze i są przekonani o tym, że te programy będzie można po wyborach skutecznie wcielać w zycie. Również z pomocą i przy wsparciu Rządu.

Przez cały okres kampanii towarzyszyło nam hasło „Dotrzymaliśmy słowa w rządzie, otrzymamy w samorzadzie”. Ufam w mądrość i roztropność wyborców naszego regionu i jestem przekonany, że każdy odda swój głos zgodnie ze swoim sumieniem. Potrzebujemy dziś przede wszystkim ludzi, którzy będą nas wspierać na szczeblach samorządowych. Dzięki temu jeszcze skuteczniej będziemy mogli zmieniać naszą Małą Ojczyznę – powiedział Duszek.

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.