Chcę, aby dobra zmiana dotarła do Międzyrzeca Podlaskiego

Wczoraj w sali konferencyjnej Miejskiego Ośrodka Kultury odbyło się otwarte spotkanie z Wiceministrem Sprawiedliwości Michałem Wójcikiem. Minister odpowiedział na zaproszenie kandydata na Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski oraz oficjalnie poparł Arkadiusza Janusa na to stanowisko.

Minister podziękował za zaproszenie i za możliwość spędzenia aktywnego dnia. –  Wiem, że to nie pierwszy Minister, który odwiedza to miasto. Cieszę się, że organizuje się tutaj takie spotkania. Bardzo dużo ciekawych pomysłów wyszło właśnie podczas takich otwartych spotkań. Nie wiem czy nasi oponenci organizują takie spotkania, ale nie zauważyłem ich na swoim terenie – powiedział Wójcik.

-Przyjechałem tutaj, aby weprzeć naszych kandydatów w samorządzie. Chcę, aby dobra zmiana dotarła także tutaj w osobie Pana Mecenasa Arkadiusza Janusa, z którym dziś bardzo długo przebywałem, rozmawialiśmy przez ok. 2 godziny i bardzo dużo się dowiedziałem. Chciałbym, aby taki Burmistrz był w mieście i już obiecałem, że odwiedzę Pana Arkadiusza – zadeklarował Minister Sprawiedliwości.

Minister ubolewał, że w sejmikach wojewódzkich rządzi stale PO i PSL. Popierając kandydaturę Eliasza Iwana do Sejmiku Województwa Lubelskiego, Minister Wójcik uznał, że trzeba to zmienić, a może się udać wyłącznie, dzięki zaangażowaniu młodych, aktywnych ludzi, którzy chcą zmieniać samorząd na lepsze.

Podczas spotkania poruszono tematy dotyczące obecnej sytuacji polskiego wymiaru sprawiedliwości. Minister odpowiedział na pytania mieszkańców, wśród których nie zabrakło pochlebnych słów i podziękowań pod adresem Ministra za zasługi i działania upraszczające i przyspieszające procedurę, w przypadkach, gdy władze innych krajów oddzieliły dzieci od polskich rodziców.

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.