Dwa słodkie Rekordy Polski z okazji 50-lecia istnienia Cukierni Wójcik

W sobotę 13 października w Międzyrzecu Podlaskim na Placu Jana Pawła II z okazji 50-lecia istnienia Cukierni Wójcik odbyła się impreza połączona z biciem dwóch rekordów.

Ustanowiono Rekord Polski w w kategorii „Najwięcej osób jedzących bułeczki jogurtowe jednocześnie„. Wzięło w niej udział 117 osób.
Kolejny rekord w jedzeniu pączków na czas nie został pobity.
Spośród pięciu osób, które wzięły w nim udział, zwycięzcą został pan Daniel Rostek. Otrzymał on nagrodę pieniężną ufundowaną przez Kandydata na Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski, pana Arkadiusza Janusa. Uczestnicy przekazali również darowiznę w kwocie 250 zł Stowarzyszeniu Przyjaciół Zwierząt na schronisko „Azyl”, która pochodziła z zapisów uczestników konkursu.
Na Placu stanął również ambulans Lubelskiego Oddziału Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, w którym zbierano krew dla 10-letniego Michała, syna policjantki Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej cierpiącego na aplazję szpiku kostnego.
Impreza zakończyła się degustacją przepysznego tortu wykonanego przez Cukiernię Wójcik, którym poczęstowano wszystkich uczestników.

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.