Wiceminister Sprawiedliwości w Międzyrzecu

Na zaproszenie kandydata na Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski Arkadiusza Janusa odpowiedział Wiceminister Sprawiedliwości Michał Wójcik, który spotka się z mieszkańcami 15 października w sali konferencyjnej Miejskiego Ośrodka Kultury.

Minister spotka się z mieszkańcami w najbliższy poniedziałek o godz. 16:30. Opowie o istniejących problemach sądownictwa oraz funkcjonowaniu sądów na naszym terenie. Zostaną poruszone zagadnienia dotyczące prawa rodzinnego. Przewidziana jest także otwarta dyskusja oraz blok pytań. Tuż po spotkaniu z Wiceministrem odbędzie się ostatnie spotkanie przedwyborcze kandydata na Burmistrza – Arkadiusza Janusa wraz ze wszystkimi kandydatami do Rady Miasta.

-Jako adwokat, bardzo się cieszę, że mieszkańcy będą mogli spotkać się z Ministrem i poruszyć istotne dla nich kwestie. To świetna okazja zarówno do zdobycia wiedzy, ale także możliwość zadania nurtujących pytań. Mam nadzieję, że wszyscy z tego skorzystamy. Nie często przecież mamy taką okazję. – powiedział Arkadiusz Janus.

15 października godz. 18_30

 

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.