Poseł PiS o „aferze taśmowej”

Kampania samorządowa wkracza na ostatnią prostą. Właśnie teraz obserwujemy zaostrzenie  ataków, i stawianych zarzutów. Ujawnienie taśm Morawieckiego w tym momencie to nie przypadek. „Wyciek” nastąpił po 4 latach i najprawdopodobniej miał za zadanie zagrozić całej partii – przyznaje Poseł Marcin Duszek, który wypowiedział się na temat „afery taśmowej”.

Wyciek taśm, pochodzących wyłącznie z rzekomych zeznań świadków rozmowy w restauracji „Sowa i Przyjaciele” nie jest potwierdzony żadnymi nagraniami. Zostają one jednak skrzętnie wykorzystywane przez opozycję do budowania swojego i wizerunku i brudnej kampanii, a także szeroko komentowane w mediach.

– Według mnie tam nie było żadnych spraw groźnych dla Polski – tak skomentował nagrania rozmów Morawieckiego z restauracji Sowa i Przyjaciele Prezydent Andrzej Duda. Uznał, że jeśli chodzi o przeklinanie, to „niech rzuci kamieniem ten, kto jest bez grzechu”. Podkreślił też, że jest wiele osób, np. z mafii VAT, które mogą chcieć pogrążyć premiera.

Zapytany o komentarz w sprawie, Poseł PiS Marcin Duszek powiedział:  Ciężko jest czasami zapanować nad językiem. W różnych sytuacjach, zwłaszcza gdy w grę wchodzą jakieś emocje. Oczywiście poprawienie stylu naszych wypowiedzi wymaga od nas wielkiej samodyscypliny. Coraz większa cześć społeczeństwa, żyjącego w szybkim tempie ma z tym problem, niestety nie tylko politycy, ale także młodzież. Jeśli chodzi o pozostałą cześć wypowiedzi, która jest przypisywana panu Premierowi, nie widzę tam żadnych negatywnych treści, które mogłyby stawiać nasz kraj i Polaków w złym świetle. Oczywistym jest, że Premier ma bardzo wielu wrogów i będziemy  obserwować coraz więcej ataków, aranżowanych przez opozycję, opierającą swój program na brudnej polityce. Myślę, że zdążyliśmy już udowodnić, iż nasze decyzje są dobre dla społeczeństwa, ale  nie podobają się tym, którym utrudniamy nieuczciwe działania. 

.

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.