I Urodzinowe Zawody Pływackie Water Zone – Radzyń Podlaski

W niedzielę 30 września na basenie sportowym radzyńskiej pływalni AQUA-MIŚ odbyły się I Urodzinowe Zawody Pływackie Water Zone.


W zawodach wzięli udział pływacy ze szkółki sportowej Swimming & Windsurfing Radzyń Podlaski, Szkoły Pływania Aqua Swim w Parczewie oraz Sekcji Pływackiej MULKS Technik – Orion przy ZSP Radzyń Podlaski.
Wyniki plasują się następująco:

Konkurencja 1, Kobiet, 25m dowolny, KW 2010 i młodsi:

  1. Sitkowska Paulina Water Zone                                29,69
  2. Domańska Dominika Water Zone                           31,99
  3. Jedlińska Alicja Aqua Swim                                     33,99
  4. Januszko Patrycja Aqua Swim                                 34,77
  5. Wasil Natalia Water Zone                                       36,12
  6. Sobczak Dominika Water Zone                               38,62
  7. Szczygielska Patrycja Water Zone                           39,09
  8. Grudzińska Lena Water Zone                                  40,65
  9. Koczkodaj Dorota Water Zone                                54,44

Konkurencja 2, Mężczyzn, 25m dowolny, KW 2010 i młodsi:

  1. Niebrzegowski Bartosz MULKS Technik                  26,64
  2. Kacprzak Sebastian MULKS Technik                        26,70
  3. Kostrzewa Nata Water Zone                                    33,57
  4. Wawrzecki Kacper Water Zone                                35,16
  5. Dudek Jakub Water Zone                                         44,95

Konkurencja 3, Kobiet, 25m dowolny, KW 2008 – 2009:

  1. Kałuszyńska Nadzieja MULKS Technik                     20,70
  2. Trykacz Maria MULKS Technik                                 23,26
  3. Kapitan Izabela Water Zone                                     23,88
  4. Rabek Zuzanna Water Zone                                     25,34
  5. Blicharz Zuzanna Water Zone                                   25,54
  6. Samczuk Lena Water Zone                                        26,98
  7. Wardziak Wiktoria Water Zone                                 27,44
  8. Frączek Wiktoria Water Zone                                    28,72
  9. Frączek Zuzanna Water Zone                                    29,62
  10. Koczkodaj Agata Water Zone                                    31,26
  11. Kublicka Maja Water Zone                                         34,78

Konkurencja 4, Mężczyzn, 25m dowolny, KW 2008 – 2009:

  1. Gomółka Szymon Water Zone                                   24,45
  2. Stephan Jakub                                                            26,05
  3. Pirogowicz Kacper Water Zone                                  27,94
  4. Kostrzewa Bartłomiej Water Zone                              28,35
  5. Telej Patryk Water Zone                                             41,14
  6. Romanowski Gabriela Water Zone                             44,49

Konkurencja 5, Kobiet, 50m dowolny, KW 2006 – 2007:

  1. Syta Julia MULKS Technik                                          33,81
  2. Gepner Urszula MULKS Technik                                37,89
  3. Syta Amelia MULKS Technik                                      39,43
  4. Wziątek Gabriela Water Zone                                    42,91
  5. Sosnowska Martyna Water Zone                               57,06
  6. Kostrzewa Aleksandra Water Zone                            1:03,23
  7. Stepaniuk Julia Water Zone                                       1:27,00

Konkurencja 6, Mężczyzn, 50m dowolny, KW 2006 – 2007:

  1. Trykacz Mikołaj MULKS Technik                                29,59
  2. Maciuk Mikołaj MULKS Technik                                33,67
  3. Trościańczyk Miłosz MULKS Technik                         35,56
  4. Kot Łukasz Water Zone                                              1:06,10
  5. Woźniak Tymon Water Zone                                     1:46,68

Konkurencja 7, Kobiet, 50m dowolny, KW 2003 – 2005:

  1. Gomółka Eliza MULKS Technik                                  29,59
  2. Niewęgłowska Natalia MULKS Technik                     32,07
  3. Szczuchniak Agata MULKS Technik                           32,67
  4. Ilach Milena MULKS Technik                                      37,00
  5. Pirogowicz Natalia MULKS Technik                            37,49

Konkurencja 8, Mężczyzn, 50m dowolny, KW 2003 – 2005:

  1. Kałuszyński Jakub MULKS Technik                             29,98
  2. Dokudowiec Kacper MULKS Technik                          31,45
  3. Truszkowski Mateusz Water Zone                              34,71
  4. Kapitan Mateusz Water Zone                                     38,23
  5. Konarski Szymon Water Zone                                    47,25
  6. Oworuszko Maciej Water Zone                                  50,48
  7. Koczkodaj Damian Water Zone                                  53,22

Konkurencja 10, Mężczyzn, 50m dowolny, KW 2002 i starsi:

  1. Krukowski Adam MULKS Technik                                29,46

Konkurencja 13, Kobiet, 100m zmienny, OPEN:

  1. Szczuchniak Agata MULKS Technik                             1:22,60
  2. Gomółka Eliza MULKS Technik                                    1:23,31
  3. Pirogowicz Natalia MULKS Technik                             1:23,84
  4. Niewęgłowska Natalia MULKS Technik                       1:24,41
  5. Syta Julia MULKS Technik                                            1:28,97
  6. Ilach Milena MULKS Technik                                       1:30,84
  7. Gepner Urszula MULKS Technik                                  1:38,09
  8. Syta Amelia MULKS Technik                                        1:48,45

Konkurencja 14, Mężczyzn, 100m zmienny, OPEN:

  1. Trykacz Mikołaj MULKS Technik                                 1:15,86
  2. Kałuszyński Jakub MULKS Technik                             1:21,63
  3. Maciuk Mikołaj MULKS Technik                                 1:26,97
  4. Dokudowiec Kacper MULKS Technik                         1:29,54
  5. Trościańczyk Miłosz MULKS Technik                         1:42,29

Konkurencja 15, Mieszane, 4 x 25m dowolny, 2008 i młodsi:

  1. MULKS Technik – Orion                                             1:46,71
  2. Water Zone – Swimming & Windsurfing                   1:57,71

Konkurencja 16, Mieszane, 4 x 25m dowolny, 2005 – 2007:

  1. MULKS Technik – Orion I                                           1:02,51
  2. MULKS Technik – Orion II                                          1:04,54
  3. Water Zone – Swimming & Windsurfing                   1:24,75

Konkurencja 17, Mieszane, 4 x 50m dowolny, 2003 i starsi:

  1. MULKS Technik – Orion                                              2:11,22
  2. Water Zone – Swimming & Windsurfing                    2:21,64

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

error: Jeśli jesteś zainteresowany/a naszym tekstem lub zdjęciem odezwij się pod email: duchwschodu@gmail.com