„Mężczyzna idealny” w Radzyniu

Radzyńskie Stowarzyszenie „Podróżnik”, działające przy Radzyńskim Ośrodkiem Kultury, zaprasza na spektakl teatralny pt. „Mężczyzna idealny” z udziałem czwórki znanych aktorów: Małgorzaty Lewińskiej, Artura Dziurmana, Tadeusza Zaborskiego i Michała Milowicza. Wydarzenie, organizowane w ramach 5. edycji „Radzyńskich Podróży Teatralnych”, odbędzie się 6 października 2018 r. (sobota) w sali kina „Oranżeria” w Radzyniu Podlaskim. Początek o godz. 18:00.

Sławny showman telewizyjny, gwiazdor estrady, przeżywa kryzys osobowości i zgłasza się na kurację do kliniki leczenia męskich nerwic. Nie podejrzewa, że to klinika, zupełnie niepodobna do innych. Kieruje nią ekscentryczny profesor psychiatrii, stosujący metody bliższe raczej hippisom i playboy’om, niż instytutowi naukowemu. Jego najbliższa współpracowniczka natomiast, doktor psychiatrii i bio-genetyki, umysł wybitny i szalony, jest owładnięta ideą „wyprodukowania” mężczyzny idealnego, zdolnego przetrwać w epoce nadchodzącego matriarchatu. Pracuje nad tym w ukryciu i już udało się jej „wyhodować” pierwszy egzemplarz mężczyzny idealnego, niestety, z wieloma ukrytymi i jawnymi wadami. Zamierza go zatem udoskonalić… Opracowuje rewolucyjną metodę przeszczepiania osobowości. Ale kto będzie dawcą osobowości dla mężczyzny idealnego?

Czy profesor zatrzyma szalony eksperyment? Czy mężczyzna idealny rzeczywiście istnieje? Czy można przeszczepiać osobowość? Oto pytania, na które odpowiedzą znani aktorzy, w najzabawniejszej komedii o mężczyznach idealnych, o szalonej pani naukowiec i klinice psychiatrycznej, która, zaczyna coraz bardziej przypominać nasz świat…

Sponsorami spektaklu są: firma dr Gerard, Bank Spółdzielczy w Radzyniu Podlaskim, Nadleśnictwo Radzyń Podlaski, Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych i Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Radzyniu Podlaskim. Więcej o wydarzeniu można dowiedzieć się na www.facebook.com/radzyn.teatr

Bilety w cenie 50, 60 i 70 zł można nabyć w Radzyńskim Ośrodku Kultury (ul. Jana Pawła II 4) w godz. od 10:00 do 15:00. Grupowe zamówienia biletów przyjmuje Robert Mazurek, tel. 606-234-320.

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.