Kompromitacja Wiceburmistrza. Spotkania przedwyborcze.

Podczas pierwszego spotkania przedwyborczego kandydata na Burmistrza Arkadiusza Janusa z mieszkańcami okręgów 13, 14 i 15 wiceburmistrza Grzegorza Łubika poniosły emocje.

Do ostrej wymiany słownej doszło między Wiceburmistrzem, a księdzem dziekanem Stanisławem Chodźko, obecnym na spotkaniu. Duszpasterz rolników otrzymawszy głos został zagłuszony przez Pana Łubika, którego bardzo dotknęły zarzuty księdza Dziekana o przynależności partyjnej Burmistrza oraz jego zastępcy do Platformy Obywatelskiej.

-Co to za kultura, że Pan mi przerywa? – zapytał Stanisław Chodźko? Ja Panu nie przerywałem, podczas wypowiedzi. Chcę tylko powiedzieć, że jeśli macie robić drogi tak, jak do tej pory przez 2 lata ulicę Pułaskiego to ja wam dziękuję. Przez 2 lata nie mogłem dojechać do domu do matki. To świadczy o was. Jeśli PO nadal będzie rządzić, za chwilę parady gejów będą chodzić po naszym mieście. Dość już tego! Musi być trochę ideowości, patriotyzmu, uczciwości i wiary, a dopiero wtedy będzie można budować przyszłość. Powinniście się schować się pod ziemię po tych 8 latach rządów, a jednak macie czelność przychodzić tutaj i wprowadzać zamęt. – powiedział Ksiądz Stanisław.

Do przedstawionych zarzutów jednak zastępca Burmistrza się nie odniósł. Był jednak wyraźnie oburzony i pomimo próśb o spokój, nie dał dojść do słowa Księdzu Stanisławowi. Także w trakcie całego spotkania bardzo często zabierał głos bez udzielenia go i tłumaczył się ze stawianych zarzutów.

Kolejne spotkanie z mieszkańcami odbędzie się 16 września (w niedzielę) o godz. 17:00 w sali OSP Zawadki.

Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.