Zderzenie osobówki z traktorem

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj wieczorem na drodze K-2 w miejscowości Hola. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 23-letni kierowca polo, najechał na  jadący przed nim ciągnik.  W wyniku zdarzenia do obrażeń ciała  doznała jedna osoba. Policjanci apelują o rozwagę na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 20:00 na drodze K-2 w miejscowości Hola. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki VW Polo, 23-letni mieszkaniec gm. Zalesie zderzył się z ciągnikiem rolniczym. Mężczyzna prawdopodobnie w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze, najechał na tył poprzedzającego go ciągnika. Kierował nim 33-letni mieszkaniec gm. Biała Podlaska. Po zderzeniu ciągnik zjechał na pobocze i wywrócił się.

W wyniku wypadku 33-latek doznał obrażeń ciała i przewieziony został do szpitala. Kierujący pojazdami byli trzeźwi co potwierdziło przeprowadzone przez policjantów badanie. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.