W miniony weekend stracili uprawnienia do kierowania

Policjanci bialskiej komendy w miniony weekend zatrzymali  kolejnych amatorów szybkiej jazdy. Ośmiu kierowców straciło uprawnienia, w związku z przekroczeniem dozwolonej w terenie zabudowanym prędkości o ponad 50 km/h. Jednak rekordzistą okazał się, 40- letni obywatel Rosji, który pędził krajową dwójką 175 km/h. Apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Prędkość zabija!

Policjanci bialskiej drogówki każdego dnia dbają o bezpieczeństwo na drogach. Pomimo wielu apeli i działań profilaktycznych nadal zdarzają się kierowcy, którzy nie stosują się do obowiązujących przepisów. W miniony weekend mundurowi zatrzymali ośmiu kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h.

W miniony piątek uprawnienia do kierowania straciło trzech kierowców. Przed godziną 16:00 na drodze wojewódzkiej W-812 w miejscowości Grabówka mundurowi zatrzymali do kontroli 24-letniego obywatela Ukrainy, który jechał samochodem marki VW Golf z prędkością 125 km/h.  Dwie godziny później w miejscowości Marylin policjanci zauważyli kolejnego kierowcę łamiącego przepisy. 35-letni mieszkaniec Włodawy podróżował oplem, z prędkością 104 km/h. Natomiast przed godziną 20:00 w miejscowości Grabówka funkcjonariusze zatrzymali kolejnego golfa. Jego kierowca pędził 128 km/h. Za kierownicą auta siedział 31-letni obywatel Ukrainy.

W sobotę poczynania kierowców uwiecznione zostały za pomocą policyjnego videorejestratora. Przed godz. 11:00 w miejscowości Tłuściec zatrzymana została 37-letnia mieszkanka Warszawy, która kierując BMW przekroczyła dozwoloną prędkość o 51 km.  Również w tej samej miejscowości 20 minut później zatrzymana została mieszkanka powiatu parczewskiego. 31-latka jadąc VW-em również przekroczyła prędkość także o 51 km/h. Tyle samo na liczniku miała również 41-letnia mieszkanka Włodawy, która przed 12:00, również w Tłuśćcu zatrzymana została do kontroli drogowej. Kobieta kierowała samochodem marki BMW. Po godz. 16:00 w miejscowości Małaszewicze policjanci ujawnili kierowcę, który przekroczył dozwoloną prędkość o 63 km/ h. Za kółkiem mercedesa siedział 28-letni obywatel Rosji.

Tego dnia rekordzistą jednak okazał się 40-letni obywatel Rosji, który między Zalesiem, a Wólką Dobryńską pędził z prędkością 175 km/h, gdzie dozwolona wynosi 90km/h. Mężczyzna ukarany został ukarany mandatem.

Również wczoraj mundurowi ujawnili znaczne  przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym.  Po godz. 19:00  w miejscowości Żabce, 25-letni letni mieszkaniec  powiatu siedleckiego, zatrzymany został do kontroli drogowej. Mężczyzna kierował Audi z prędkością 123 km/h,  przekraczając dozwoloną o 73 km.  Swoje zachowanie tłumaczył faktem, że spieszy się do kina. Mężczyzna został ukarany mandatem. Stracił również uprawnienia na najbliższe 3 miesiące.

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.