Kilkaset gramów amfetaminy w mieszkaniu 32-latka

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 32-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Policjanci w miejscu jego zamieszkania zabezpieczyli amfetaminę, z której można by uzyskać ponad 4 tys. porcji dealerskich tego narkotyku. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd. Posiadanie znacznych ilości narkotyków zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend na terenie Białej Podlaskiej. Policjanci z Wydziału Kryminalnego wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu, realizując posiadane informacje, weszli do mieszkania 32-latka. W trakcie przeszukania pomieszczeń ujawnili biały proszek oraz puste woreczki z zapięciem strunowym. Substancja został zabezpieczona. Po zbadaniu okazało się, że jest to amfetamina, z której można by sporządzić ponad 4 tys. porcji dealerskich tego narkotyku. 32-latek zatrzymany został do wyjaśnienia.

Wczoraj Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej, na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Posiadanie znacznej ilości środków odurzających zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.