Radzyń Podlaski: Konferencja prasowa Posła Marcina Duszka

W środę w Pałacu Potockich odbyła się konferencja prasowa Marcina Duszka. Poseł PiS-u poinformował o zmianach w funkcjonowaniu swojego biura oraz współpracy w Radzyniu i przyszłych planach rozwoju biura.

Przybyłych dziennikarzy przywitała Magdalena Zaniewicz, dyrektor biura, która poinformowała o nowych godzinach pracy biura. Od dwóch tygodni radzyńska filia czynna jest od poniedziałku do czwartku w godzinach 9-16, a nowym pracownikiem biura została Pani Katarzyna Klimiuk, pochodząca z gminy Komarówka Podlaska. Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców, mamy nadzieję, że dostępność ułatwi nam współpracę z potrzebującymi naszej interwencji. – powiedziała Magdalena Zaniewicz.

Konferencja połączona była z promocją współpracującej z posłem Marcinem Duszkiem oraz portalem DuchWschodu.pl szkółki pływackiej „Water Zone”, działającej przy pływalni Aqua-Miś. Jej założyciele – Aleksandra Rudnik i Sebastian Brodawka opowiedzieli o swojej pracy i pasji do pływania oraz zachęcali do zapisania się do sekcji pływackiej. Zapowiedzieli, że już we wrześniu zorganizują 1. urodziny szkółki pod patronatem posła Marcina Duszka.

Poseł Marcin Duszek opowiedział o działalności biura, podsumowując dokonania  i prowadzone sprawy przez biuro poselskie zarówno na szczeblu samorządowym, jak i ministerialnym. To do nas trafiają najtrudniejsze sprawy, dramaty z którymi ludzie nie mogą sobie poradzić, wyczerpując wszystkie środki.  Podkreślił także przy tej okazji, że PiS ma się czym pochwalić po kilku latach rządów. – Realizujemy obietnice wyborcze złożone podczas ostatnich wyborów parlamentarnych. Również w Radzyniu Podlaskim – stwierdził. – Staramy się o to, aby Prawo i Sprawiedliwość było tutaj jak najlepiej reprezentowane.

Poseł wspomniał także o współpracy, która jest bardzo ważna. Zarówno między obecnym Wójtem i Burmistrzem, których Poseł będzie wspierał w już rozpoczętej kampanii samorządowej, ale przede wszystkim na wyższym szczeblu w województwie. Mam nadzieję, że nowy kandydat Prawa i Sprawiedliwości na Marszałka Sejmiku Wojewódzkiego wygra, dzięki czemu współpraca, której dotychczas nie ma, zaowocuje dla Radzynia nowymi inwestycjami i rozwojem. – powiedział Poseł.

Filia w Radzyniu współpracuje z prawnikami: Panem Arkadiuszem Janusem oraz Piotrem Kułakiem. Biuro usytuowane jest w Pałacu Potockich (wejście za popiersiem Karola Lipińskiego). Wszelkie bieżące informacje oraz aktualności dotyczące radzyńskiego biura znajdą Państwo na Facebooku – Biuro Poselskie Posła Marcina Duszka Radzyń Podlaski.

 

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.