Biała Podlaska: Spotkanie „Biznes Lubelskie 2018”

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym spotkaniu w ramach drugiego cyklu ,,Biznes Lubelskie 2018”. To bezpłatna konferencja z 3 inspirującymi wykładami praktyków – szefów firm oraz doświadczonych dziennikarzy TV, którzy będą doradzać jak osiągać lepsze wyniki w biznesie. Wydarzenie to odbędzie się 28 sierpnia 2018 r. (wtorek) w Hotelu-Restauracji DUKAT, przy ul. Warszawskiej 129 w Białej Podlaskiej o godz. 16:30 (rejestracja – godz. 16:00). Najbliższe spotkanie skierowane jest do działających w Białej Podlaskiej przedsiębiorców, pracodawców i pracowników mikroprzedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego i instytucji otoczenia biznesu.

Program spotkania w Białej Podlaskiej:
16.00 – 16.30 Rejestracja uczestników
16.30 – 17.00 Biznes Lubelskie – współpraca na rzecz rozwoju lokalnej przedsiębiorczości – prowadzący z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego
17.00 – 18.00 Jak produkty lokalne wprowadzić na rynek regionalny, krajowy i międzynarodowy? Dobre praktyki – prelegent Robert Suszko (Prezes Zarządu Bon Appetit Sp. z o.o.)
18.00 – 18.15 Przerwa kawowa
18.15 – 19.15 Sztuka prezentacji. Jak dobrze zaprezentować się w rozmowie, podczas wystąpienia publicznego i przed kamerą – prelegent Anna Dąbrowska (dziennikarz TVP 3 Lublin)
19.15 Konsultacje społeczne dotyczące weryfikacji potrzeb i oczekiwań w zakresie wspierania przedsiębiorczości, poczęstunek i networking

Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY. Liczba miejsc ograniczona!

Podczas wydarzenia pracownicy UMWL przedstawią możliwości atrakcyjnego wsparcia działalności firm, m.in. w zakresie promocji, udziału w targach i misjach zagranicznych. Z kolei lokalny przedsiębiorca, szef Bon Appetit Sp. z o. o. opowie jak odnieść sukces w biznesie na Lubelszczyźnie. O tym jak najlepiej zaprezentować swoją firmę i siebie podczas publicznych wystąpień, rozmów biznesowych i kontaktów z mediami poprowadzi Anna Dąbrowska, wielokrotnie nagradzana i wyróżniana dziennikarka TVP3 Lublin. Zakończeniem spotkania jest wspólna kolacja uczestników z prelegentami, podczas której będzie można osobiście nawiązać nowe znajomości i poznać innych przedstawicieli firm i samorządów.

Spotkania ,,Biznes Lubelskie 2018’’ to konferencje o charakterze szkoleniowo-informacyjnym organizowane we wszystkich powiatach województwa lubelskiego oraz w powiatach grodzkich. W inauguracyjnym cyklu programu, który zakończył się pełnym sukcesem w pierwszym półroczu 2018 r., wzięło udział 1552 przedstawicieli z 1012 firm i instytucji. Wśród prelegentów pierwszego cyklu znaleźli się, m.in. wybitni polscy sportowcy, którzy opowiadali o motywacji w biznesie.
Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w spotkaniu. Ilość miejsc jest ograniczona. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
Obowiązkowa rejestracja na spotkanie odbywa się za pośrednictwem formularza, który znajduje się na stronie
http://www.invest.lubelskie.pl/pl/biznes-lubelskie-dla-mikroprzedsiebiorcow

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.